ENIOANATOMIE

Jemnohmotných těl člověka

Autor: Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Jemnohmotná těla člověka jsou koncentrovaným informačně-energetickým projevem objektivní vesmírné reality ve formě člověka. Jsou tvořena souborem a spojením informací, mikročástic, světla, energií, informačně-energetických substancí a bioplazem jednoho, dvou, tří a více barevných pásem elektromagnetického spektra informačně-energetických polí božsko-duchovního, kosmického, pozemského a lidského původu z minulého, přítomného a budoucího času.
Koupit knihu
CZ EN

Po aplikaci

K., nar. 1970, středoškolské vzdělání, profesionální sportovec, člen národní reprezentace, mistr světa (trauma pravého kolene)

A1 – 23.11.2004, expresní aplikace – individuální, vestoje, uzdravující

Moje tělo se pohybovalo do stran. Vnímal jsem komíhání, otočení trupu. měl jsem pocit stoupání energie po páteři. Blok v okolí páté čakry. Celkově bylo moje tělo uvolněné. Vnímal jsem pocit lehkosti. Uvnitř těla byli myšlenky ve formě slov.

A2 – 23.11.2004, základní aplikace – individuální, uzdravující

V levé polovině hlavy mě mravenčilo, stejně jako v rameni, paži, oblasti zad pod lopatkou. Vnímal jsem projíždění mrazení od lopatky nahoru do hlavy. Celé tělo bylo uvolněné. Měl jsem chvilkový pocit vystoupení třetí čakry z těla, a také vnímání okolí nitřním zrakem. Pouze lýtka zůstala těžká. Měl jsem pocit větší uvolněnosti pravého kolena. Ostře jsem vnímal okolí. Na chvíli mne přemohl mikrospánek.

A3 – 24.11.2004, expresní aplikace – individuální, vestoje, uzdravující

Moje tělo se komíhalo a celým projížděla energie. Nastal záklon těla a hlavy dozadu. Cítil jsem mravenčení v těle.

A4 – 24.11.2004, základní aplikace – individuální, uzdravující

Když sem ě docent Vasiľčuk dotkl rukou, cítil jsem uvolnění v koleně. Měl jsem pocit tepla, mikrospánek.

A5 – 25.11.2004, základní aplikace – telepatická 50 km, individuální, uzdravující

Moje tělo a mysl se postupně uklidnily. Několikrát jsem měl pocit rozšíření v koleni a tepla v něm. Na začátku seance se mi vizualizovaly trojúhelníky pyramid, posléze rozštípnuté černým klínem. Dále dvě auta na křižovatce, každé z nich jelo na jinou stranu. Měl jsem pocit uvolnění. Dále nastal pocit přítomnosti docenta Vasiľčuka. Neměl jsem žádný pocit bolesti.

A6 – 27.11.2004

Měl jsem pocit uvolnění, nevnímal jsem žádné tlaky ani bolest. Tělem mi probíhala energie, jako když kolem projíždí velké nákladní auto a zem se třese. V těle jsem měl pocit dunění. V koleni jsem cítil tlak a měl jsem pocit jeho rozpínavost do prostoru. Ke konci seance jsem viděl oheň – na temném pozadí probleskovaly šlehající plameny červené, spíše však oranžové barvy.

A7 – 30.11.2004

Na začátku seance jsem cítil uvolnění kolem třetí čakry. Měl jsem pocit lehkosti. Potom nastal spánek a probudil jsem se až po skončení seance.

 

J., nar. 1954 středoškolské vzdělání (myom  dělohy, buňka v prsu)

A1 – 23.5.2005, expresní aplikace – individuální, uzdravující

Pocit tepla, klidu.

A2 – 23.5.2005

Vidění mohutné žlutooranžové barvy.

A3 – 23.5.2005, základní aplikace – individuální uzdravující

Vidění fialového středu, který potom odchází. Přichází krásná hnědá barva, točí se, tvoří se spirála, která má růžový okraj. Vidím zelené pole, žluté útržky. Celé tělo je těžké, v nohách cítím mravenčení

 

P., nar. 1970, vysokoškolské vzdělání  (chronická únava – především v ranních hodinách, nedostatek vitality)

A1 – 27.5.2005, expresní aplikace – individuální, uzdravující, regenerační

Pocit tepla v dlaních, později v celém těle. Slabé vibrace v dlaních, v rukách a později v celém těle. Mravenčení, cítil jsem tlak v celém těle. Byl jsem ve středu černé koule, která byla pocákaná tmavě červenými špinavými fleky. Později se fleky začali čistit a jejich barva přecházela do fialové, později do světle fialové. Na konci seance jsem cítil silné mravenčení v celém těle a především v nohách.

A2 – 27.5.2005, aplikace – individuální, vestoje, uzdravující, regenerační

Cítil jsem teplo. Znovu jsem viděl zevnitř černou kouli s fialovými fleky. Byly čistější. Byly okamžiky, kdy jsem se bál, že spadnu. Musel jsem korigovat svaly na nohách. Cítil jsem se ale příjemně a uvolněně. Na několik okamžiků jsem vůbec necítil svoje tělo.

A3 – 27.5.2005, aplikace – individuální, uzdravující, regenerační

Seděl jsem na židli, spojil jsem ukazovák a palec. Potom nastalo uspokojení. Cítil jsem teplo. Viděl jsem černou kouli, která opět měla fleky, tentokrát jich bylo více, byly světlejší a měly nejdříve fialovou barvu. Ta se měnila na modrou, zelenou, bílou, stále se to měnilo. Měl jsem pocit, že létám ve vesmíru, v prostoru, kde nic není. Cítil jsem se lehce, uvolněně, příjemně. Pocit z letu byl příjemný. Na nic konkrétního jsem nemyslel.

 

image